LAS1-AY-22Y/21 łącznik kluczykowy 0-1 16mm, poz. blokowana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łącznik kluczykowy 2 pozycyjny
Do otworu 16mm
Kąt obrotu 90st.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | tworzywo |
| Główka przycisku/lampki | płaska [F] |
| Kształt główki | okrągła |
| Maks. napięcie pracy | 230V |
| Ith | 5A |
| Rodzaj zacisków | konektorowe, lutownicze |
| Styki | przełączny 2NONC |
| Tryb pracy | bistabilny |
| Obciążalność styków | 1A/24V; 0,1A/230V ( 3A/230V p.f.=1) |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
DPD, InPost, ORLENPaczka






