Zwroty

Procedura odstąpienia od umowy

Kupującemu będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym konsument wszedł w posiadanie rzeczy (lub ostatniej z wielu rzeczy dostarczanych osobno na podstawie jednej umowy sprzedaży), lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie rzeczy (ostatniej z rzeczy).

Prosimy pamiętać, że prawo zwrotu nie przysługuje konsumentom gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Skrzynki niestandardowe produkowane na zamówienie według specyfikacji podanej przez klienta, np. skrzynki o nietypowych wymiarach lub spersonalizowane (z wyciętymi napisami), nie podlegają zwrotowi.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego na adres: Bomap Spółka z o.o. ul. Budowlanych 6, 45-005 Opole, lub adres e-mail sklep@bomap.pl

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza dostępny jest do pobrania pod adresem: http://www.bomap.pl/pl/p/file/5ed8db9a63e1e4c7f6b0076d0e53c3b8/wzor_formularza_odstapienia_od_umowy.pdf

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy od nas do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Adres wysyłki zwrotu i koszty zwrotu

Proszę odesłać lub przekazać nam zwracany przedmiot na adres: Bomap Spółka z o.o., ul. Budowlanych 6, 45-005 Opole, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo przedmiot przed upływem terminu 14 dni.

Dołączenie dowodu zakupu (paragonu lub jego kopii) będzie dla nas dużym ułatwieniem, ale nie jest obowiązkowe.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty odesłania przedmiotu do nas (czyli np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania). Koszty te nie podlegają zwrotowi. 

Prosimy pamiętać, że ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. Dotyczy to także nieodpowiedniego zabezpieczenia przedmiotu podczas jego transportu (wysyłki) od Państwa do nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl