LAS1-AY-11X/2/R łącznik pokrętny16mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przycisk pokrętny 16mm.
2 pozycyjny
Styk przełączny 1NONC
(Na zamówienie dostępna także wersja monostabilna, wersje 3 pozycyjne oraz ze stykami przełącznymi 2NONC)
Dane techniczne
| Materiał obudowy | tworzywo |
| Główka przycisku/lampki | inna |
| Kształt główki | okrągła |
| Maks. napięcie pracy | 230V |
| Ith | 5A |
| Stopień ochrony | IP40 lub IP65 |
| Rodzaj zacisków | konektorowe, lutownicze |
| Styki | przełączny 1NONC |
| Tryb pracy | bistabilny |
| Obciążalność styków | 1A/24V; 0,1A/230V ( 3A/230V p.f.=1) |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
DPD, InPost, ORLENPaczka






