LAS1-AY-11/TS przycisk bezpieczeństwa 16mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przycisk bezpieczeństwa
Do otworu 16mm, główka czerwona 23,6mm ( na zamówienie kolor zielony)
Styk przełączny 1NONC.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | tworzywo |
| Główka przycisku/lampki | inna |
| Kształt główki | okrągła |
| Maks. napięcie pracy | 230V |
| Ith | 5A |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Rodzaj zacisków | konektorowe, lutownicze |
| Styki | przełączny 1NONC |
| Obciążalność styków | 1A/24V; 0,1A/230V ( 3A/230V p.f.=1) |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Temperatura pracy | -25 +55st. C |
DPD, InPost, ORLENPaczka






