Wielorodzinny domofon bezprzewodowy GSM Comwei DGSM 02, z czytnikiem RFID (wersja dla 50 lokatorów)

Wielorodzinny domofon bezprzewodowy GSM Comwei DGSM 02, z czytnikiem RFID (wersja dla 50 lokatorów)
 • nowość
Dostępność: dostępny
Cena: 4 205,00 zł 4205.00
Cena netto: 3 418,70 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Comwei
Kod produktu: COMWEI-DGSM02-50

Opis

Domofon GSM to rozwiązanie, które oferuje bezprzewodowe połączenie domofonowe nawet na bardzo dużych odległościach, ograniczonych jedynie zasięgiem sieci komórkowej GSM. Pozwala na rozmowę z dowolnego miejsca z odwiedzającym, który stoi przy wejściu do naszego domu lub firmy.

Domofon wielorodzinny DGSM 02 z wbudowaną klawiaturą kodową i czytnikiem kart zbliżeniowych RFID przeznaczony jest do budynków wielolokatorskich. Wersja DGSM 02 (50) obsługuje maksymalnie 50 lokali.

Jak działa domofon GSM?

Praca w sieci GSM pozwala na całkowite wyeliminowanie przewodów między panelem zewnętrznym a odbiorcą. Niezbędne jest jedynie doprowadzenie zasilania do stacji bramowej oraz podłączenie elektrozaczepu. Należy także upewnić się, stacja bramowa będzie znajdowała się w miejscu o dobrym zasięgu sieci GSM.

Do stacji bramowej należy włożyć kartę SIM. Domofon działa w sieci GSM i wykonuje połączenia jak telefon komórkowy. Za odbiorniki służą dowolne numery telefonów – stacjonarne bądź komórkowe.
Opłaty za połączenia będą naliczane według taryfy wybranego operatora.

Ważne: jeżeli karta SIM, która będzie zamontowana w domofonie GSM, jest zabezpieczona kodem PIN, niezbędne będzie wprowadzenie kodu PIN po zainstalowaniu karty w panelu.

Funkcje domofonu DGSM 02 (50)

Trzy numery telefonu dla każdego lokalu
Dla każdego lokalu można zaprogramować do trzech numerów telefonów, na które będzie dzwonił domofon. Jeśli pierwszy zaprogramowany numer jest akurat zajęty, lub gdy połączenie zostanie opdrzucone przez użytkownika, domofon dzwoni na kolejny zaprogramowany numer telefonu odbiorcy.

Trzy numery telefonu administratora
Funkcja administratora pozwala na ustawienie trzech numerów telefonów, które będą miały niektóre uprawienia do zarządzania systemem poprzez wiadomości SMS. Numer ustawiony jako administrator może za pomocą SMS zmieniać nazwę lokatora oraz numery telefonów przypisane do danego lokalu.

Numer portiera
Numer lokalu "0" zarezerwowany jest dla portiera/administratora. Możliwe jest zaprogramowanie 3 numerów telefonów przypisanych do portiera.

Dodawanie użytkowników - ręczne lub za pomocą programu komputerowego
Dodawanie użytkowników możliwe jest na dwa sposoby: ręcznie z poziomy klawiatury panela bramowego lub przy użyciu dedykowanego programu komputerowego. Programowanie z wykorzystaniem programu komputerowego pozwala dodatkowo na przypisanie do każdego lokalu indywidualnego kodu wejścia (funkcja niedostępna przy programowaniu ręcznym).

Wybieranie numeru z klawiatury kodowej panela
Po wybraniu numeru lokalu na klawiaturze kodowej panela odwiedzający nawiązuje połączenie domofonowe w sieci komórkowej GSM.

Otwieranie drzwi z klawiatury telefonu
Podczas rozmowy można z klawiatury telefonu aktywować otwieranie drzwi naciskając przycisk *.
Możliwe jest także otwarcie drzwi bez wywołania z panela zewnętrznego. Należy w tym celu zadzwonić na numer panela zewnętrznego i aktywować otwieranie drzwi z klawiatury telefonu.

Otwieranie drzwi za pomocą breloczka RFID lub kodu użytkownika
Domofon DGSM 02 (5) ma wbudowany czytnik RFID, który pozwala na otwarcie elektrozaczepu za pomocą breloków i kart zbliżeniowych w standardzie Unique 125kHz. W czytniku można zaprogramować maksymalnie 2000 kart lub breloków RFID.
Jeśli za pomocą programu komputerowego przypisano do każdego lokalu indywidualny kod otwarcia, możliwe jest także otwarcie elektrozaczepu przez wpisanie na klawiaturze panela bramowego odpowiedniego ciągu znaków zawierającego numer lokalu i indywidualny kod.

Otwieranie drzwi lokalnym przyciskiem
Domofon pozwala na podłączenie lokalnego przycisku zwalniania elektrozaczepu.

Wyświetlacz LCD
Wbudowany wyświetlacz LCD informuje o aktualnym stanie pracy panela oraz wyświetla instrukcje dotyczące jego obsługi.


W skład zestawu wchodzą:

 • panel bramowy GSM wykonany z frezowanego aluminium i tworzywa sztucznego nano glass, przeznaczony do montażu podtynkowego
 • zasilacz
 • karta micro SDParametry techniczne:

 • obsługa do 50 lokali
 • lokal portiera pod numerem "0"
 • maksymalnie 3 numery telefonu przypisane do każdego lokalu
 • obsługa kart SIM standard
 • wyświetlacz LCD
 • wbudowana klawiatura kodowa
 • wbudowany czytnik zbliżeniowy RFID w standardzie UNIQUE 125kHz
 • pamięć do 2000 breloków RFID
 • sterowanie elektrozaczepem lub zworą elektromagnetyczną
 • poziom sygnału : powyżej -108dBm
 • zasilanie: 12-15V DC (zasilacz w komplecie)
 • prąd w trybie czuwania: 100mA
 • prąd pracy: 180mA
 • temperatura pracy: -15°C do + 50°C
 • wymiary panela: 130 x 380 x 40 mm
 • wymiary puszki montażowej: 122 x 357 x 51 mm


Uwaga: system COMWEI nie oferuje otwierania drzwi poprzez zadzwonienie do panela bramowego i identyfikację numeru dzwoniącego wraz z odrzuceniem połączenia (CLIP/CLIR)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl