DPD i paczkomaty

Szyld z kontrolą dostępu EURA ELH-80B9/SILVER szyfrator, czytnik Mifare, moduł Bluetooth, uniwersalny rozstaw śrub

Dostępność: dostępny
Cena: 889,00 zł 889.00
Cena netto: 722,76 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: EURA-TECH
Kod produktu: EU-ELH-80B9/SILVER

Opis

Inteligentny szyld z kontrolą dostępu Eura ELH-80B9 silver (srebrny)

Przeznaczony dla właścicieli mieszkań i apartamentów na wynajem.

Aplikacja mobilna TTLock pozwala na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, dzięki czemu można całkowicie zrezygnować z tradycyjnych kluczy.

Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji TTLock przesyłanych m.in na telefony.

Aplikacja mobilna

Darmowa aplikacja mobilna TTLock dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia bezpośrednie sterowanie szyldem za pomocą Bluetooth, wysyłanie cyfrowych kluczy dostępu oraz kodów z różnymi rodzajami uprawnień.

Opcja dodatkowa - bramka IP (do nabycia odrębnie)

Za pośrednictwem bramki IP EURA ACA-20C9 można obsługiwać szyld w czasie rzeczywistym, bez konieczności bezpośredniego nawiązywania połączenia Bluetooth między szyldem a smartfonem z aplikacją. Bramka umożliwia na odległość edytowanie bądź usuwanie dotychczasowych kodów dostępu. Dzięki ciągłemu połączeniu z szyldem bramka WiFi umożliwia sprawdzenia historii wejść w czasie rzeczywistym. Ponadto w sytuacjach awaryjnych bramka IP umożliwia zdalne odblokowanie drzwi za pośrednictwem aplikacji TTLock.

Cyfrowe klucze dostępu

Przeznaczone są dla innych użytkowników aplikacji, najczęściej wykorzystywane są przez pracowników obsługi obiektu. Klucze dostępne są z pozycji aplikacji i umożliwiają otwieranie zamka będącego w zasięgu nadajnika Bluetooth.

Kody dostępu

Przeznaczone są dla gości - generowane w aplikacji mobilnej mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS, e-mail lub aplikacji WeChat. Wiadomość z kodem można dowolnie edytować, uzupełniając ją o ważne informacje np. kod do domofonu czy hasło do sieci WiFi. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wygenerowania różnych rodzajów kodów m.in. stałych, czasowych, czy jednorazowych.

Aplikacja TTLock umożliwia dodania do szyldu kluczy zbliżeniowych (breloków zbliżeniowych) pracujących w standardzie Mifare 13,56 MHz. Ponadto istnieje możliwość wglądu w dziennik rezerwacji, dodawania/ usuwanie przyznanych dostępów tj. kluczy cyfrowych, kodów czy kart zbliżeniowych.

Prosty montaż przy wykorzystaniu zamka już zamontowanego w drzwiach

Szyld z kontrolą dostępu w prosty sposób ogranicza dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym. Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu wewnętrznego, zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub mocujących 38~40,5 mm w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka już zamontowanego w drzwiach.

Jak to działa?

Na korpusie szyldu znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/kart) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki na szyldzie zewnętrznym. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

Szyld z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu.

Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia karty lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.

Szyld zamka elektromechanicznego Eura ELH-80B9 zasilany jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA i na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku.

Specyfikacja techniczna:

 • Napięcie zasilania: 6 V DC
 • Rodzaj zasilania: baterie lub zasilacz (4 x AA 1,5V)
 • Pobór prądu - czuwanie / praca: 18 μA / 95 mA
 • Dopuszczalna wilgotność względna: <80%
 • Przeznaczenie do drzwi: lewe / prawe
 • Materiał obudowy: stop cynku
 • Czas trwania impulsu zwalniającego: około 0,5 sekundy
 • Zalecane miejsce instalacji: wewnątrz pomieszczeń
 • Czytnik zbliżeniowy: tak
 • Rodzaj czytnika: Mifare
 • Szyfrator: tak, dotykowe klawisze
 • Bluetooth: tak
 • Temperaturowy zakres pracy: -10ºC ~ +70ºC
 • Współczynnik ochrony: IP20
 • Wymiary szyldu zewnętrznego (W x SZ x G): 154 x 74 x 74 mm
 • Wymiary szyldu wewnętrznego (W x SZ x G): 152 x 76 x 70 mm
 • Waga netto: 1660 g

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl